Правила та Умови

Правила та умови користування Інтернет-сайтом Libero.uа

(надалі - "Правила")


Будь ласка,  уважно ознайомтеся з даними Правилами, перед тим, як користуватися цим Інтернет-сайтом (надалі – "Сайт" або "Інтернет-сайт"). Використовуючи даний Інтернет-сайт, Ви автоматично погоджуєтеся з положеннями, вказанними нижче (мовчазний акцепт). Якщо Ви не згодні з правилами користування, будь ласка, не використовуйте даний Інтернет-сайт.

Загальні положення
Користувач Інтернет-сайту Libero.uа - будь-який відвідувач цього Сайту (надалі - "Користувач").
Матеріали Інтернет-сайту надані компанією SCA Hygiene Products - SE-405 03 Гетеборг, Швеція (надалі - "SCA") для Користувачів Сайту і можуть бути використаними тільки з особистою метою, не пов'язаною з підприємницькою і/або іншою оплачуваною діяльністю, з урахуванням збереження авторських прав та інших відміток щодо приналежності таких прав законному власнику. Будь-яка зміна матеріалів цього Інтернет-сайту і/або їх використання за іншим призначенням є порушенням авторських прав і прав власників, виняткових прав на об'єкти інтелектувальної діяльності. Використання матеріалів Інтернет-сайту на інших інтернет ресурсах, а також, в інших засобах інформації забороняється без письмового дозволу SCA або безпосереднього законного власника прав на результати інтелектуальної діяльності.
Використовуючи будь-які матеріали цього Інтернет-сайту, Користувач автоматично погоджується з цими Правилами.

SCA не передає виключні права на програмне забезпечення, завантажене з даного Інтернет-сайту, включаючи, проте не обмежуючись, будь-якими файлами, або зображеннями, включеними до програмного забезпечення, або ним згенерованими, і інформацію, що супроводжує програмне забезпечення (надалі все вищезгадане називається «Програмне забезпечення).
SCA зберігає за собою права на все програмне забезпечення, розроблене і використане для цього/на цьому Інтернет-сайту/Сайті. Користувач не має права змінювати технічні характеристики, або продавати вказане програмне забезпечення за жодних умов.
Ці Правила набувають чинності з моменту їх опублікування на даному Інтернет-сайті і відміняють всю аналогічну інформацію, раніше опубліковану SCA. Вийнятки з правил не допускаються.
SCA має право без попереднього сповіщення вносити будь-які зміни і доповнення в Правила. Користувачі сповіщаються про це повідомленнями у відповідному розділі Сайту. Користувач повинен самостійно звертатися до цього розділу при кожному відвідуванні Сайту для того, щоб знати про можливі зміни в Правилах. Користуючись послугами даного Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з положеннями Правил і змін до них.
З усіх питань, що не відобразилися у Правилах, SCA залишає за собою право публікувати додаткову інформацію на Сайті за необхідністю.

Заборона на використання товарних знаків, фірмового найменування, комерційного позначення та інших результатів інтелектуальної діяльності

Всі права на фірмові найменування, товарні знаки і знаки обслуговування, включаючи товарний знак "LIBERO", комерційні позначення (надалі - "Товарні знаки") належать компанії SCA і/або її аффілірованим особам, і/або особам, пов'язаним з SCA ліцензійними договорами або договорами франчайзінгу.

Товарні знаки компанії SCA можуть бути використані згідно міжнародного законодавства і цивільного законодавства України. Правомірне використання Товарних знаків можливе тільки за попередньої письмової згоди правовласника Товарних знаків.

Будь-яке використання Товарних знаків компанії SCA, зокрема, в рекламі, без отримання попередньої письмової згоди не допускається і є порушенням відповідних прав компанії SCA.

Незаконне використання товарного знаку, комерційного позначення і/або фірмового найменування тягне за собою громадянську, адміністративну, кримінальну відповідальність згідно із законодавством України.

Компанії SCA також належить право на доменне ім'я libero.uа.

Заборона на використання об'єктів авторських і супутніх прав

Всі права на тексти, графіку, музику, звуки, відео, фотографії та програми і інші матеріали (надалі - "Контент"), що розміщуються на Сайті (за виключенням повідомлень і матеріалів, що розміщуються Користувачами), належать компанії SCA або постачальникам Контента Сайту і охороняються згідно з українським та міжнародним законодавством про авторські та супутні права.

Користувач може відтворювати матеріали Сайту шляхом запису у пам'ять одного комп'ютера для свого особистого некомерційного використання.

Користувач не може використовувати Контент Сайту в яких-небудь комерційних цілях. Користувач також не може видаляти написи про авторські права або інші написи про приналежності будь-яких прав з інформації, розміщенної на Сайті.
SCA не надає Користувачам будь-яких виключних або невиключних прав на використання своїх об'єктів інтелектуальної власності.

Незаконне і несанкціоноване використання будь-яких матеріалів Сайту не допускається і спричиняє порушення законодавства щодо авторських і суміжних прав, а такоже є основою для виникнення відповідальності відповідно з цивільним, адміністративним та кримінальним законодавством

Обмеження відповідальності
Компанія SCA не несе відповідальності за розповсюдження відомостей, що не відповідають дійсності і ганьблять честь і гідність громадян і організацій, або що обмежують їх права і законні інтереси у випадку:
- якщо їх отримано від інформаційних агентств або ЗМІ;
- якщо вони є дослівним відтворенням повідомлень і матеріалів або їх фрагментів, розповсюджених на сайті третіми особами, які можуть бути встановлені і притягнуті до відповідальності за порушення законодавства України;
- в інших випадках, передбачених діючим законодавством.

Посилання, розміщені на Сайті компанії SCA, що з'єднують Користувача з сайтами третіх осіб, використовуються виключно задля зручності користування цим Сайтом. Компанія SCA не несе відповідальності за матеріали, що розміщуються на сайтах третіх осіб.
Компанія SCA не несе жодної відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з використанням або неможливістю використання матеріалів, разміщених на Сайті, і не гарантує нормальної роботи самого Сайту.

Також компанія SCA не гарантує ймовірність, точність або повноту матеріалів розміщених на даному Сайті. Компанія SCA може вносити будь-які зміни до Контенту в будь-який час без попереднього повідомлення. Компанія SCA не зобов'язується, проте має право поновлювати будь-яку інформацію або інші матеріалы, що розміщені на даному Інтернет-сайті.

SCA не гарантує, що Інтернет-сайт буде відповідати Вашим вимогам, що він не містить помилок і буде доступним у будь-який час. SCA не гарантує, що результати, які можуть бути отримані від використання Інтернет-сайту, будуть ефективними, надійними і точними, а також будуть відповідати Вашим вимогам. SCA не гарантує, що Ви зможете мати доступ до Інтернет-сайту або використовувати його (напряму або через сторонні мережі) в будь-який зручний для Вас час та з будь-якого місця за Вашим вибором.

Використання інформації, що завантажується Користувачами
Будь-які повідомлення і матеріали, що Користувач передає або завантажує на Сайт, вважаються переданими безкоштовно. Компанія SCA має право копіювати, розповсюджувати або в інший спосіб використовувати повідомлення і матеріали Користувачей, разом із Контентом, що присутній на даному Сайті або окремо від нього, в будь-яких комерційних та некомерційних цілях, якщо це напряму не заборонено Користувачем.

Компанія SCA не несе відповідальності за зміст повідомлень і матеріалів, що завантажуються Користувачами.

Заборони і обмеження

Цими Правилами на Інтернет-сайті забороняється:

 • Накопичувати або збирати адреси електронної пошти або іншу контактну інформацію Користувачів Інтернет-сайту автоматизованими або іншими способами для розсилки незапитуваної пошти (спама) або іншої небажаної інформації;
 • Використовувати Інтернет-сайт будь-яким способом, який може завадити нормальному функціонуванню Інтернет-сайту і його сервісів;
 • Використовувати автоматизовані скрипти (програми) для збору інформації та (або) взаємодії з Інтернет-сайтом і його сервісами;
 • Завантажувати, публікувати, передавати, іншим чином доводити до загального відома (надалі — розміщувати) будь-яку інформацію, яка містить погрози, дискредитує або ображає інших Користувачів або третіх осіб, є вульгарною, непристойною, має шахрайський характер, посягає на особисті або публічні інтереси, пропагандує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує права, що охороняються законом людини і громадянина;
 • Розміщувати будь-яку комерційну рекламу, комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, розповсюджувати спам, повідомлення-ланцюжки (повідомлення, що потребують їх передачі одному або кільком Користувачам), схеми фінансовых пірамід або заклики брати у них участь, будь-яку іншу нав'язливу інформацію, окрім випадків, коли розміщення такої інформації було схвалено SCA;
 • Розміщувати на Інтернет-сайті домашні адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти, паспортні дані та іншу особисту інформацію інших Користувачів або будь-яких третіх осіб без їх особистої згоди на такі дії;
 • Розміщувати будь-які файли, що містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;
 • Описувати або пропагандувати злочинну діяльність, розміщувати інструкції або керівництва до здійснення злочинних дій;
 • Будь-яким способом, у тому числі шляхом зламу, намагатися отримати доступ до чужого облікового запису (аккаунту) всупереч волі особи, якій він належить;
 • Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права Користувача або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності;
 • Розміщувати будь-яку іншу інформацію, яка, на думку SCA є небажаною, не відповідає цілям створення Інтернет-сайту, обмежує інтереси Користувачів, або з інших причин є небажаною для розміщення на Інтернет-сайті.

SCA залишає за собою право на власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку інформацію, що Вами публікується та порушує заборони, встановлені в цих Правилах (включаючи особисті повідомлення), призупиняти, обмежувати або припиняти Ваш доступ до всіх або до будь-якого з розділів або сервісів Інтернет-сайту в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без нього, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути нанесена Вам такою дією;
SCA наполегливо закріплює за собою право видалити Ваш аккаунт та (або) призупинити, обмежити або припинити Ваш доступ до будь-якого із сервісів Інтернет-сайту, якщо SCA виявить, що на її думку, Ви являєте собою загрозу для Інтернет-сайту та (або) його Користувачів.

Права та обов'язки Користувачів

Ви можете користуватися Інтернет-сайтом тільки із законною метою. Ви не можете представляти або передавати через Інтернет-сайт жодних матеріалів або якимось чином виконувати дії, які:

 • порушують права інших осіб, включаючи, окрім іншого, патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські права, права на рекламу;
 • є протиправними, наклепницькими, шахрайськими, що погрожують, ображають, спричиняють занепокоєння, ганьблять, вводять в оману, посягають на права особистості або є нечесними, або містять описання або графічні зображення статевих актів;
 • спрямовані на переслідування, домагання, приниження або залякування якої-небудь особи або групи осіб на основі релігії, статі, сексуальної орієнтації; приналежності до будь-якої організації, субкультури і т.п.; раси, етнічного походження, віку, інвалідності і т.д.;
 • імітують будь-яку особу, справу або підприємство, включаючи команду Інтернет-сайту;
 • містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, які переривають, знищують або обмежують функції будь-якого комп'ютерного програмного забезпечення, апаратного забезпечення або телекомунікаційного обладнання, або ж якимось іншим чином роблять можливим несанкціоноване використання будь-якого комп'ютера або комп'ютерної мережі;
 • провокують скоєння адміністративного правопорушення, кримінального злочину або тягнуть за собою цивільну відповідальність;
 • порушують дані Правила користування Сайтом, інші інструкції або правила, розміщені на Інтернет-сайті;
 • заважають іншим користуватися Інтернет-сайтом.

Ви не можете використовувати Сайт таким чином, щоб пошкодити наші сервери або мережі, перенавантажити їх або зіпсувати, або ж завадити іншим особам користуватися Інтернет-сайтом. Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-яких послуг, рахунків Користувачів, комп'ютерним системам або мережам за допомогою хакерства, «зламу» паролів або будь-якими іншими засобами. Ми можемо застосувати будь-які законні правові або технічні засоби захисту, щоб запобігти порушенню даного положення і забезпечити дотримання даних Правил.
З урахуванням даних Правил Ви можете користуватися Інтернет-сайтом і його інформаційним наповненням тільки з особистою некомерційною метою. Ви можете завантажувати запропоноване інформаційне наповнення виключно з особистою метою і тільки згідно правил, що супроводжують конкретне інформаційне наповнення. Ви не можете використовувати інформаційне наповнення з перевищенням прав, наданих Вам для його використання. Без нашої попередньої письмової згоди Ви не можете використовувати засоби вилучення інформації, роботів або подібні засоби збору та вилучення даних з інформаційного наповнення, виділяти будь-яку частину Інтернет-сайту або інформаційного наповнення, а також відтворювати, передруковувати, копіювати, зберігати, відкрито відображувати, транслювати, передавати, змінювати, перекладати, переносити, публікувати, субліцензувати, перевступати, пересилати, продавати, звужувати або якимось іншим чином розподіляти інформаційне наповнення. Ви не можете «зламувати» механізми, що входять до інформаційного наповнення для запобігання його несанкціонованого відтворення або розповсюдження. Користуючись Інтернет-сайтом, Ви погоджуєтеся здійснювати доступ до Сайту і його програмному забезпеченню тільки через наданий Інтернет-сайтом інтерфейс.
Ви не маєте права використовувати Інтернет-сайт або його інструменти зв'язку для прямої або опосередкованої передачі масових примусових повідомлень (включаючи передачу електронною поштою і миттєві повідомлення). Ви не маєте права збирати інформацію про наших Користувачів з метою розсилання або полегшення розсилання масових примусових повідомлень. Ви не маєте права підбурювати інших осіб або дозволяти іншим особам користуватися Сайтом з порушенням умов даного розділу. Ми можемо негайно відмовити Вам у доступі до Інтернет-сайту або в його використанні, а також вжити будь-яких інших законних заходів, якщо Ви або будь-яка особа, яка користується Вашим доступом до Інтернет-сайту, порушує положення даного розділу. Ми можемо застосувати будь-яких технічних засобів захисту для запобігання вводу, використання або залишення у нашому комп'ютері або в мережах зв'язку таких масових примусових повідомлень.

 

Відповідальність Користувачів Сайту і Адміністрації

Користувач несе особисту відповідальність за будь-який Контент або іншу інформацію, які завантажує або іншим чином доводить до загального відома (розміщує) на Інтернет-сайт або з його допомогою. Користувач не може завантажувати, передавати або публікувати Контент на Інтернет-сайті, якщо він не був створений Користувачем особисто або на розміщення якого у нього немає дозволу правовласника;
Користувач розуміє і погоджується з тим, що SCA може, проте не зобов'язана, продивлятися Інтернет-сайт для виявлення забороненого Контенту і може видаляти або переміщати (без попередження) будь-який Контент або Користувачів за своїм власним розсудом, з будь-якої причини, або без причини, включаючи без усіляких обмежень переміщення або видалення Контенту, який, на думку SCA, порушує дані Правила або який може бути незаконним або може порушувати права, завдавати шкоди або погрожувати безпеці інших Користувачів або третіх осіб;
Користувач несе особисту відповідальність за цілісність Контенту (створення резервних копій), який розміщує або зберігає на Інтернет-сайті;
Розміщуючи свій Контент на Інтернет-сайті, Користувач надає право SCA робити копії свого Контенту з метою упорядкування та полегшення публікації і зберігання Контенту Користувачів на Інтернет-сайті;
Розміщуючи свій Контент в будь-якій частині Інтернет-сайту, Ви автоматично безкоштовно надаєте SCA невиключне право на його використання шляхом копіювання, публічного виконання, відтворення, переробки, перекладу та розповсюдження дотримуючись мети Інтернет-сайту або в зв'язку з нею, у тому числі для його популяризації. Для вказаних цілей SCA може виготовляти похідні витвори або вставляти Ваш Контент в якості складових у відповідні збірники, здійснювати інші дії, що слугують досягненню вказаних цілей;
Якщо Користувач вирішить видалити свій Контент, права, що згадуються в попередньому абзаці, буде автоматично знівельовано, однак, Користувачеві варто мати на увазі, що SCA може зберігати архівні копії Контенту Користувача;
Інтернет-сайт може містити посилання на інші сайти (сайти третіх осіб) так само, як і статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, музику, звуки, відео, інформацію, додатки, програми та інший Контент, що належить або йде від третіх осіб (Контент третіх осіб);
Вказані треті особи та їх Контент не перевіряються SCA на відповідність до тих або інших вимог (вірогідності, повноти, доброчесності і т.п.). SCA не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких Ви отримали доступ через Інтернет-сайт або через Контент третіх осіб, включаючи, у тому числі, будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб або в їх Контенті;
Розміщені на Інтернет-сайті посилання або зкерування щодо завантаження файлів і (або) установці програм третіх осіб не означають підтримки або схвалення цих дій зі сторони SCA;
Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщену на Інтернет-сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг) зі сторони SCA;
Якщо Користувач вирішив покинути Сайт і перейти на сайти третіх осіб або використовувати чи встановлювати програми третіх осіб, Користувач робить це на свій ризик і з цього моменту дані Правила більше не діють. У Ваших подальших відносинах Вам варто керуватися стосовно норм і політик, у тому числі ділових звичаїв тих осіб, чий Контент Ви використовуєте.
Контент, що розміщується Користувачами, не підлягає обов'язковій перевірці SCA перед його публикацією (премодерації) і не обов'язково відображає думку SCA з тих чи інших питань. SCA не дає ніяких гарантій, явно виражених або тих, що маються на увазі, по відношенню до будь-якого Контенту, його точності, актуальності або достовірності;
SCA не відповідає за будь-яку поведінку Користувачів або третіх осіб, що використовують або продивляються Інтернет-сайт, як в режимі онлайн, так і по мережі Інтернет (в оффлайн);
Інтернет-сайт або його сервіси можуть бути в той або інший час частково або повністю недоступні з причини проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. SCA має право проводити необхідні профілактичні або інші роботи в той чи інший час на свій розсуд з попереднім повідомленням Користувачів або без нього;
SCA не несе відповідальності за будь-які помилки, недогляди, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці або передачі даних, збої линій зв'язку, крадіжку, знищення або неправомірний доступ до матеріалів Користувачів, розміщених на Сайті або в будь-якому іншому місці. SCA не відповідає за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, программного забезпечення, помилок у роботі сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин;
SCA не несе відповідальності за будь-який збиток комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликаний або пов'язаний із завантажуванням матеріалів з Інтернет-сайту або за посиланнями, розміщеними на Інтернет-сайті.

Інші умови

SCA зберігає за собою право на свій розсуд:
- переглядати дані Правила, шляхом поновлення версії даної сторінки;
- проводити моніторинг будь-яких повідомлень, залишених Користувачами на Сайті, і видаляти їх;
- обмежувати або блокувати доступ Користувача до Сайту в будь-який час без попереднього повідомлення.
Якщо будь-яке положення даних Правил буде визнано незаконним, недійсним або таким, що не має юридичної сили, або стане непридатним в силу якихось інших причин, це ніяк не вплине на дійсність та придатність інших положень.
Дані Правила складають згоду між Користувачем та SCA відносно порядку використання Інтернет-сайту і його сервісів і замінюють собою усі попередні згоди між Користувачем і SCA;
Дана згода регулюється і тлумачиться згідно законодавства України. Питання, не урегульовані цією згодою, підлягають вирішенню згідно законодавства України.

Виникла помилка, будь ласка, спробуйте повторити пізніше.
Завантаження...