Питання і Відповіді

Підгузки Libero
Коли можна починати використовувати Libero Up&Go — підгузки в формі трусиків?

Починати використовувати підгузки-трусики Libero Up&Go можна, коли малюк стає достатньо активним та багато рухається. М'які, еластичні підгузки-трусики Libero Up&Go ніжно прилягають до тіла малюка і дарують йому максимальну свободу рухатися завдяки широкому еластичному пояску навколо талії та завуженій ластовиці між ніжок. В них так зручно рухатись, як в звичайній білизні. Найменший розмір таких підгузків-трусиків має назву Libero Up&Go Maxi та чудово підходить для малюків з вагою більше 7 кг.

Що робити, якщо шкіра малюка почервоніла?

Навіть якщо Ви дуже уважні і часто міняєте підгузки, шкіру малюка дуже важко уберегти від подразнення. Частіше за все дерматит викликають шкідливі речовини, що містяться в сечі та калі. Однак подразнення може бути також результатом пітниці або ознакою того, що в малюка скоро проріжуться перші зубки. Можливо, у малюка дуже тісний або надто теплий одяг. Слідкуйте за тим, щоб сідниці малюка залишалися чистими та сухими: частіше змінюйте підгузки, очищуйте шкіру за допомогою води та м'якої тканини. При кожній зміні підгузка влаштовуйте малюку повітряні ванни. Якщо шкіра подразнена, не використовуйте мило або олію та уникайте жирних мазей. Найкраще підійде крем проти пелюшкового дерматиту на основі цинку і ланоліну або мазь з оксидом цинку. Грудне молоко також має загоюючий ефект. Якщо сідниці малюка дуже червоні, лікування може зайняти кілька тижнів, перш ніж шкіра повернеться до звичайного стану. В цьому випадку Вам краще отримати консультацію в дитячій поліклініці.

Чому існує так багато різних видів підгузків?

Новонароджені малюки більшу частину часу проводять уві сні. Пізніше, коли стають старшими, вони починають активно рухатись, перевертатись та сідати, а потім — ходити і бігати. Для кожного віку дітям потрібні різні підгузки, що відповідають їх потребам на даний момент. Саме тому для кожної стадії розвитку дитини Libero розробив максимально комфортні підгузки. Ніжні підгузки Libero Baby Newborn лагідно турбуються про чутливу шкіру новонародженого. Їх спеціальний м'який сітчастий шар чудово вбирає не тільки вологу, а й дитячий рідкий стілець, а внутрішні кишеньки спереду та ззаду допомагають запобігти протіканню. Тепер у Libero Baby Newborn є спеціальний виріз для пупка, що забезпечує простір між підгузком і пупочком для запобігання натирання. А верхній шар із дихаючого матеріалу закриває виріз та надійно оберігає цю чуттєву частину тіла від вологи та інфекцій, поки пупок не зажив. Коли малюк починає рухатись та цікавитись довкіллям, настає час для підгузків Libero Discovery. Завдяки унікальній поверхні DryTechТМ з тисненням, вони миттєво вбирають вологу і утримують її всередині, тому шкіра малюка лишається сухою і здоровою. А поясок ззаду, що щільно прилягає, еластичні застібки і м'який еластичний матеріал навколо ніжок дозволяють підгузкам Libero Discovery ідеально ідеально огортати фігурку крихітки і не сковувати його рухів. А якщо Ваш малюк вже почав ходити і хоче відчувати себе самостійним, подаруйте йому підгузки-трусики Libero Up&Go, які вбирають вологу так само добре, як відкриті підгузки, та комфортні як звичайні трусики. М'які підгузки-трусики Libero Up&Go, що тягнуться, ніжно прилягають до тіла малюка і дарують йому максимальну свободу руху завдяки широкому еластичному пояску навколо талії і завуженій ластовиці між ніжок. В них так зручно рухатись, як в звичайній білизні — вони приймають форму тіла крихітки і абсолютно не сковують його рухів. Підгузки-трусики Libero Up&Go зручно одягати та знімати, що так важливо для діток, що активно рухаються. Ви одягаєте їх, як звичайні трусики та легко знімете, просто розірвавши бічні шви. Таким чином, підгузки Libero "ростуть" разом з малюком, і Ви завжди варіант, що найбільше підходить для Вашої крихітки.

Сайт Libero — що нового?
Що змінилось на сайті Libero?

Наведіть курсор на панель вибору. Ви побачите стадії розвитку дитини і часові відрізки. Оберіть етап, що найбільше Вас влаштовує, і на сторінці буде відображена необхідна Вам інформація. Наприклад, якщо Ви оберете етап "Вагітність": - Ви побачите календар і перемикач терміну вагітності. - Щоб вибрати свою стадію, прокрутіть календар наліво або направо і клацніть на потрібний тиждень чи місяць. АБО — Наведіть курсор на часову шкалу — Ви побачите спливаючі показчики тижнів і місяців. - Клацайте по тижням або місяцям або використовуйте стрілки праворуч, щоб обрати етап, на якому Ви знаходитесь. Коли Ви оберете свою стадію, Ви побачите праворуч питання — чи підходить Вам ця стадія. Натисніть "так" для підтвердження або "ні" для того, щоб змінити стадію.

Що таке «Ваш етап», «Ваші сторінки», «Спільнота» і «Продукція Libero»?

Це розділи сайту, які визначають Ваш етап, на яких відстежуються сторінки, які Ви відвідали, обговорення, в яких Ви прийняли участь, і сторінка з продукцією Libero, де Ви зможете обрати підгузки, що відповідають Вашому етапу.

Сайт Libero – новачок на сайті
Я – новачок на сайті. Я зареєструвалась на старому сайті Libero. Чи можу я використовувати старі логін та пароль на новому сайті?

Так, звичайно! Якщо Ви реєструвались на старому сайті Libero, Ваша адреса електронної пошти і пароль підійдуть і для нового сайту.

Чи можу я використовувати свій старий нік на новому форумі?

Так, зможете. Однак, добре поміркуйте, перш ніж обрати нік — його не можна буде змінити. Отож, якщо Ви вагітні, створіть, вигадайте що-небудь, що підійшло б і для мами трьох дітей!

Чому я не можу зареєструвати на новому форумі свій нік зі старого форуму?

Це означає, що ім'я вже використовує хтось інший, тому Вам доведеться обрати для себе нове. Згідно нових правил, щоб уникнути плутанини та непорозумінь, різні люди не можуть мати однакові ніки — а значить, Ви точно будете знати з ким розмовляєте! Добре поміркуйте, перш ніж обрати нік — його не можна буде змінити. Отож, якщо Ви вагітні, створіть, вигадайте що-небудь, що підійшло б і для мами трьох дітей!

Як мені подивитись, які розділи існують на сайті?

Клацніть по кнопці «Вивчити сайт», щоб подивитись перелік розділів.

Ваш етап – часова шкала Libero
Що таке часова шкала Libero?

Часова шкала допомагає обрати для Вас інформацію на кожній з стадій вагітності - «Плануємо», «Вагітність», «Мій малюк» і «Нам 18+ місяців». Вона також дозволяє Вам спілкуватись з іншими учасниками спільноти, що знаходяться з Вами на одному етапі.

Як користуватись часовою шкалою?

Підведіть курсор до панелі вибору. Ви побачите стадії розвитку дитини та часові відрізки. Оберіть для себе етап, що найбільше Вам підходить, і на сторінці буде відображена необхідна Вам інформація. Наприклад, якщо Ви оберете етап «Вагітність»: - Ви побачите календар і перемикач терміну вагітності. - Щоб вибрати свою стадію, прокрутіть календар наліво чи направо і клацніть на потрібний тиждень чи місяць. АБО - Підведіть курсор до часової шкали — Ви побачите спливаючі показчики тижнів і місяців. - Клацайте по тижням або місяцям або використовуйте стрілки праворуч, щоб обрати етап, на якому Ви знаходитесь. Коли Ви оберете свою стадію, праворуч Ви побачите питання - чи підходить Вам ця стадія. Натисніть «так» для підтвердження або «ні» для того, щоб змінити стадію.

У мене кілька дітей. Чи можна якось показати цю інформацію в моєму профілі?

Так, можна. Додайте інформацію про свою першу дитину, потім — про другу і так далі. Потрібно зазначити одну дитину як «основну», і сайт буде виводити потрібну для нього інформацію. Ви можете зазначити дитину як «основну» в своєму профілі в будь-який момент.

В мене двійнята. Як мені додати інформацію про кожного з них?

Спочатку додайте інформацію про одну дитину. З'явиться питання — чи Ви хочете додати інформацію про другу дитину. Додайте інформацію про другу дитину. Сайт розпізнає двійнят за датою народження.

Ваш етап — зміна інформації
Чи можу я змінити свою стадію?

Так, дуже просто. Ви можете змінити дані про себе в своєму профілі в розділі «Ваші сторінки». Отож, якщо у Вас з'явилась ще одна дитина, добавте інформацію про неї, оберіть зміну інформації на сайті для потрібної стадії і натисніть «Зберегти».

Я вагітна. Як мені змінити мій строк?

Ви можете змінити дані про себе в своєму профілі в розділі «Ваші сторінки». Оберіть зміну інформації на сайті для потрібної стадії і натисніть «Зберегти».

В мене народилась дитина! Як мені сповістити сайт, що я стала мамою?

Поздоровляємо Вас! Ви можете змінити дані про себе в своєму профілі в розділі «Ваші сторінки». Додайте інформацію про дитину, оберіть зміну інформації на сайті для потрібної стадії і натисніть «Зберегти».

Як мені додати інформацію про дитину?

Ви можете змінити дані про себе в своєму профілі в розділі «Ваші сторінки». Так що, якщо у Вас з'явилась дитина, додайте інформацію про дитину, оберіть зміну інформації на сайті для потрібної стадії і натисніть «Зберегти».

Виникла помилка, будь ласка, спробуйте повторити пізніше.
Завантаження...