Для майбутнього

Наші зусилля для кращого майбутнього.

Сталий розвиток — це завжди цілісний підхід. Ми віримо у важливість пошуку довгострокового балансу між задоволенням потреб людини та збереженням довкілля. Це і є відправна точка для нас.

ПЕРЕГЛЯНІТЬ НАШ ФІЛЬМ СТАЛОСТІ

В інтересах вашої дитини - сьогодні і завтра

За ці роки ми успішно зробили наші підгузки тоншими, і сучасні підгузки важать майже в п'ять разів менше, ніж раніше*. Тонші підгузки дають вашій дитині більше свободи рухів. Легший продукт зменшує вплив на довкілля, тому що потребує менше витрат ресурсів, відходи зводяться до мінімуму, а транспортування стає більш ефективним.

Це лише один із прикладів того, як нам вдалося покращити підгузки та зменшити вплив на майбутнє для вас, вашої дитини та нашої планети.

*З 2008 року - ми зменшили вагу нашої продукції на 19 %, що, у свою чергу, зменшило зайве використання ресурсів. Зміни у вазі наших продуктів є середніми показниками, які базуються на оцінках життєвого циклу, проведеного Essity в категорії дитячої продукції.

Сталий розвиток це важливо

Зрозуміло, що ще багато потрібно зробити, щоб зменшити вплив на зміни клімату. Ось лише деякі кроки, які ми робимо:

 • Постійні зусилля в напрямку більш енергоефективного виробництва
 • Розширене використання відновлюваних та перероблених матеріалів у нашій упаковці
 • Smart-підхід до створення продукції для малюків, батьків та довкілля
 • Сировина, отримана з сертифікованих джерел відповідно до принципів сталого розвитку
 • Жодних токсичних або непотрібних хімічних речовин
 • Поширення знань про батьківство, здоров'я та гігієну
 • Скорочення відходів
 • Активна підтримка батьків для полегшення батьківства

Ми вже тривалий час працюємо в межах сталого розвитку

 • З 2008 року ми зменшили вплив на клімат на 16% з підгузками-трусиками і на 25% з відкритими підгузками*
 • Ми заснували >50% відновлюваних матеріалів в упаковці для асортименту відкритих підгузків та підгузків-трусиків. Це означає, що ми замінюємо пластик, що виготовляється з невідновлюваних ресурсів, на пластик з відновлюваних матеріалів, що зменшує вплив на клімат. Більше половини матеріалів, що міститься в упаковці, надходять із цукрового очерету з відповідального джерела.
 • Ми використовуємо лише відновлювану електроенергію на фабриці з виробництва підгузків. Прикладами відновлювангої електроенергії є сонце, вітер, вода та біомаса, що мають менший вуглецевий слід у порівнянні з електроенергією з кінцевих джерел енергії, таких як нафта, природний газ та вугілля.
 • Ми зменшили вагу продукції на 19% з 2008 року, що призводить до зменшення витрат та непотрібного використання ресурсів**
 • Наша целюлоза на 100% сертифікована FSC® (Forest Stewardship Council).

*На основі оцінки життєвого циклу, проведеного Essity та перевіреного Шведським інститутом екологічних досліджень IVL, 2017.
**Зміни у вазі наших продуктів є середніми показниками, які базуються на оцінках життєвого циклу, проведеного Essity в категорії дитячої продукції.

Що ми маємо на увазі під змінами клімату?

Коли ми говоримо про вплив на зміни клімату, то маємо на увазі загальну кількість парникових газів, що викидаються в атмосферу внаслідок виробництва, використання та поводження з відходами, пов'язаними з нашою продукцією.

Ми постійно проводимо оцінки життєвого циклу, які потім використовуємо для розрахунку впливу на клімат. Результати показують, що наші зусилля, спрямовані на збереження клімату не є марними.

Але ми не зупиняємось — у нас ще багато ідей щодо того, як зменшити вплив на клімат. Нас нас чекає важкий виклик, але ми впевнені, що разом зможемо змінити ситуацію, щоб наші діти росли на здоровій планеті сьогодні і завтра.

Libero є частиною великої родини

Libero був створений у 1980 році в Швеції. Однак, десятиліттям раніше ми вже почали досліджувати, як ми можемо запропонувати найкращі та найніжніші підгузки для дітей у Північній Європі. З тих пір SCA змінило назву на Essity.

Сьогодні Libero є частиною великої компанії Essity з кількома брендами та продуктами у багатьох різних категоріях. Робота Essity із стійкістю є частиною всіх продуктів, які ми виробляємо. Якщо ви хочете дізнатися більше про нашу стратегію, наші цілі та наші досягнення, ви можете прочитати більше тут

Виникла помилка, будь ласка, спробуйте повторити пізніше.
Завантаження...