Для можливостей усіх дітей

Для нас малюки завжди на першому місці! І всі немовлята мають право на розвиток і процвітання. Саме тому ми підтримуємо короткострокові та довгострокові ініціативи.

Бути значимим важливо - особливо для дітей. Тому інклюзизність та різноманітність - це не просто порожні слова, а цінності нашого бренду. У нашій коммунікації та на упаковці ми хочемо відображати суспільство та його різні етнічні приналежності, культури, типи сімей, стать та можливості здоров'я.

Для кращого світу, в якому ростуть наші діти

У Libero ми хочемо, щоб наші діти росли в рівному, справедливому та сталому світі. Ось чому ми протягом багатьох років підтримували та співпрацювали з багатьма організаціями, які охоплюють різні сфери діяльності від допомоги незахищеним малюкам та їх сім’ям до захисту тварин, що перебувають під загрозою зникнення, і природних територій.

Пізнавально та весело

До всіх наших кампаній ми намагаємось додати навчальну частину. Це можуть бути невеликі навчальні малюнки та тексти на пелюшках, написання дитячих книжок і створення розважальних роликів. Тому що ті знання, які ви отримуєте в ранньому віці, ви несете з собою все життя.

Ми піклуємося про всіх малюків — і сьогодні, і завтра.

Виникла помилка, будь ласка, спробуйте повторити пізніше.
Завантаження...