Контакти

Контакти

У Вас є питання щодо роботи сайту?
Поставте його в розділі «Питання і відповіді».

Якщо Ви хочете зв'язатися з Libero, будь ласка, заповніть контактну форму нижче.

Але перед тим, як Ви це зробите, зайдіть до розділу «Питання і відповіді» - можливо, там вже відповіли на Ваше питання.

 

FAQ

Підгузки Libero
Коли можна починати використовувати Libero Up&Go — підгузки в формі трусиків?

Починати використовувати підгузки-трусики Libero Up&Go можна, коли малюк стає достатньо активним та багато рухається. М'які, еластичні підгузки-трусики Libero Up&Go ніжно прилягають до тіла малюка і дарують йому максимальну свободу рухатися завдяки широкому еластичному пояску навколо талії та завуженій ластовиці між ніжок. В них так зручно рухатись, як в звичайній білизні. Найменший розмір таких підгузків-трусиків має назву Libero Up&Go Maxi та чудово підходить для малюків з вагою більше 7 кг.

Що робити, якщо шкіра малюка почервоніла?

Навіть якщо Ви дуже уважні і часто міняєте підгузки, шкіру малюка дуже важко уберегти від подразнення. Частіше за все дерматит викликають шкідливі речовини, що містяться в сечі та калі. Однак подразнення може бути також результатом пітниці або ознакою того, що в малюка скоро проріжуться перші зубки. Можливо, у малюка дуже тісний або надто теплий одяг. Слідкуйте за тим, щоб сідниці малюка залишалися чистими та сухими: частіше змінюйте підгузки, очищуйте шкіру за допомогою води та м'якої тканини. При кожній зміні підгузка влаштовуйте малюку повітряні ванни. Якщо шкіра подразнена, не використовуйте мило або олію та уникайте жирних мазей. Найкраще підійде крем проти пелюшкового дерматиту на основі цинку і ланоліну або мазь з оксидом цинку. Грудне молоко також має загоюючий ефект. Якщо сідниці малюка дуже червоні, лікування може зайняти кілька тижнів, перш ніж шкіра повернеться до звичайного стану. В цьому випадку Вам краще отримати консультацію в дитячій поліклініці.

Чому існує так багато різних видів підгузків?

Новонароджені малюки більшу частину часу проводять уві сні. Пізніше, коли стають старшими, вони починають активно рухатись, перевертатись та сідати, а потім — ходити і бігати. Для кожного віку дітям потрібні різні підгузки, що відповідають їх потребам на даний момент. Саме тому для кожної стадії розвитку дитини Libero розробив максимально комфортні підгузки. Ніжні підгузки Libero Baby Newborn лагідно турбуються про чутливу шкіру новонародженого. Їх спеціальний м'який сітчастий шар чудово вбирає не тільки вологу, а й дитячий рідкий стілець, а внутрішні кишеньки спереду та ззаду допомагають запобігти протіканню. Тепер у Libero Baby Newborn є спеціальний виріз для пупка, що забезпечує простір між підгузком і пупочком для запобігання натирання. А верхній шар із дихаючого матеріалу закриває виріз та надійно оберігає цю чуттєву частину тіла від вологи та інфекцій, поки пупок не зажив. Коли малюк починає рухатись та цікавитись довкіллям, настає час для підгузків Libero Discovery. Завдяки унікальній поверхні DryTechТМ з тисненням, вони миттєво вбирають вологу і утримують її всередині, тому шкіра малюка лишається сухою і здоровою. А поясок ззаду, що щільно прилягає, еластичні застібки і м'який еластичний матеріал навколо ніжок дозволяють підгузкам Libero Discovery ідеально ідеально огортати фігурку крихітки і не сковувати його рухів. А якщо Ваш малюк вже почав ходити і хоче відчувати себе самостійним, подаруйте йому підгузки-трусики Libero Up&Go, які вбирають вологу так само добре, як відкриті підгузки, та комфортні як звичайні трусики. М'які підгузки-трусики Libero Up&Go, що тягнуться, ніжно прилягають до тіла малюка і дарують йому максимальну свободу руху завдяки широкому еластичному пояску навколо талії і завуженій ластовиці між ніжок. В них так зручно рухатись, як в звичайній білизні — вони приймають форму тіла крихітки і абсолютно не сковують його рухів. Підгузки-трусики Libero Up&Go зручно одягати та знімати, що так важливо для діток, що активно рухаються. Ви одягаєте їх, як звичайні трусики та легко знімете, просто розірвавши бічні шви. Таким чином, підгузки Libero "ростуть" разом з малюком, і Ви завжди варіант, що найбільше підходить для Вашої крихітки.

Зв'язатися з Libero

Виникла помилка, будь ласка, спробуйте повторити пізніше.
Завантаження...